Pakalpojumi | Laantre Photography
2
page-template-default,page,page-id-2,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_inside_paspartu,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

KĀZU FOTOGRAFĒŠANA

 • Kāzu dienas fotografēšanas maksa ir  350 EUR. Ja fotogrāfam nav nodrošināts transports, no 50 – 70 EUR (transporta izdevumi, pēc vienošanās). Kāzas tiek fotografētas ar augstākās izšķirtspējas foto kameru Cenā ir iekļauta pirms kāzu konsultācija un kāzu fotosesijas plānošana.
 • Pēc fotografēšanas tiek veikta fotogrāfiju atlase, krāsu, tonalitātes un asuma korekcija. Fotogrāfiju atlase un apstrāde ietilpst kāzu dienas fotografēšanas cenā.
 • 4 līdz 6 nedēļu laikā tiek  atdotas  apstrādātas (apmēram no 500 – 1800) fotogrāfijas. Papildus Jūs saņemsiet: augstas ižšķirtspējas oriģināla izmēra failus, samazinātā izmēra  optimizēti faili (rādīšanai datorā un ievietošanai internetā JPG).
 •  Fotogrāfijas tiek ierakstītas zibatmiņā vai citā vēlamā datu nesējā.
 • Laulību ceremonijas fotografēšana (laulības ceremonija,kopbildes un jaunā pāra fotosesija) maksa 200 EUR.

KRISTĪBU FOTOGRĀFĒŠANA

 • Kristību dienas fotogrāfēšanas  maksa ir 150 EUR. Cenā iekļauta kristīšanas cerimonija baznīcā + kopbildes, ja  vēlās, lai nofotogrāfētu svīnēšanas daļu, tad papildus jāpiemaksā 100 eiro
 • Pēc fotografēšanas tiek veikta fotogrāfiju atlase, krāsu, tonalitātes un asuma korekcija.Fotogrāfiju atlase un apstrāde ietilpst kāzu dienas fotografēšanas cenā.
 • 3 nedēļu laikā tiek  atdotas  apstrādātas (apmēram no 300- 700) fotogrāfijas.

FOTOSESIJA DABĀ

 • Standarta fotosesijas cena sākot no 60€/h – 100€/h. Cenā iekļauta ~ 1 stundu fotosesija  ( apstrādātas tiek 10 – 20 labākās fotogrāfijas + orģinālās bildes).
 • Fotogrāfiju skaits un cena var būt mainīga, tas ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un idejām.  Lai sadarbība būtu veiksmīga, pirms Jūsu izvēlētās fotosesijas vēlams apspriest, tās koncepciju un mērķus. Sarunas gaitā tiek apspriestas idejas, to realizācija un vēlamais rezultāts.

FOTOSESIJA STUDIJĀ

 • Fotosesijas cena sākot no 70/h. Cenā iekļauta ~ 1 stundu fotosesija  ( apstrādātas tiek 10 – 20 labākās fotogrāfijas + orģinālās bildes).
 • Fotogrāfiju skaits un cena var būt mainīga, tas ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un idejām.  Lai sadarbība būtu veiksmīga, pirms Jūsu izvēlētās fotosesijas vēlams apspriest, tās koncepciju un mērķus. Sarunas gaitā tiek apspriestas idejas, to realizācija un vēlamais rezultāts.

INTERJERA FOTOGRAFĒŠANĀ

Interjera foto sniedz Mums pirmo iespaidu par iekštelpu iekārtojumu, mājīgumu, plašumu un funkcionalitāti.

Cena ir atkarīga no tā cik liela ir telpa, pagalms vai fotografējamais objekts.

Cenas m2:

Platība (m2)

Cena

     20 – 25 m2

25€

     26 – 30 m2

30€

    31 – 35 m2

35€

36 – 40 m2

35€

41 – 50 m2

40€

51 – 75 m2

50€

76 – 85 m2

60€

86 – 95 m2

70 – 90€

  100 m2

90 – 120€

   100 – 250 m2

100 – 250€

ĒDIENU FOTOGRAFĒŠANA

Mūsdienu pasaulē, gan reālajā, gan virtuālajā nevienu dienu nevar iztikt bez ēdiena un bez fotogrāfijas.

1)Lai cilvēki pirktu ēdienu, tam jāizskatās garšīgi!
2)Lielisks veids, kā to parādīt ir iemūžināt to fotogrāfijā.
3)Uzņemt ēdienu attēlu tā, lai tas izskatītos garšīgs ir māksla.

4)Fotogrāfijas būs apetīti rosinošs baudījums acīm!

Piedāvāju profesionālu produktu fotografēšanu Jūsu uzņēmumam reklāmas vajadzībām.

Produktu un ēdiena fotografēšana var notikt kā studijā tā arī izbraukumā pie Jums, atkarība no vajadzībam un iespējām. Fotografēt iespējams uz dažādu krāsu foniem.

Cena ir atkarīga no tā kāds ir pasūtījums.

PRIEKŠMETU FOTOGRĀFĒŠANA

Cena ir atkarīga no tā kāds ir pasūtījums.

Ir 3 varianti:

 • Par visu darbu varam vienoties konkrētā cenā (Cenas ir atkarīgas no tā kā vienosimies).
 • Maksāt stundā (likme h ~ 30€).
 • Samaksa par vienu apstrādātu bildi ~ 3€ – 10€ (Cena ir atkarīga no tā cik daudz laika aizņems bilžu apstrāde un pats darba process).

Jo vairāk pasūtījumu, jo izdevīgākas cenas!